שימור לקוחות אוטומטי ומדויק

השקיעו מעט משאבים על מנת לגרום ללקוחות הקיימים להישאר, במקום לבזבז הרבה משאבים כדי להביא לקוחות חדשים. איזי ביזי תציע לכם מגוון אפשרויות שיעזרו לכם לטפח ולתחזק את הקשר עם הלקוחות שלכם: משליחה אוטומטית של הודעה אישית ביום ההולדת, דרך קידום מבצעים ללקוחות ספציפיים, ועד דרכים להעיר לקוחות 'רדומים'. רק כך תוכלו גם לחסוך וגם לקדם את העסק שלכם בו זמנית.

פילוח מדוייק וקל של המידע

נסו לרגע להיזכר בלקוחות שהיו אצלכם ולא ביקרו כבר זמן מה. קשה, נכון? וגם אם נזכרתם, איך הייתם מוצאים אותם? כיצד תגרמו להם לחזור? דמיינו שהייתם יכולים לשלוח הודעה אישית לכל לקוח שלא יוצר קשר אחרי טווח זמן מסוים. עם איזי ביזי לא צריך לדמיין: בלחיצת כפתור תוכלו לבחור מתוך מגוון קמפיינים שיעזרו לכם להעיר את הלקוחות הללו. לפעמים כל מה שצריך כדי שלקוח יחזור זו טיפת יחס אישי ואכפתיות, איזיביזי תאפשר לכם לתת אותה גם כשאתם לפעמים תשכחו.  

טיפוח הקשר עם הלקוחות

אחד האתגרים שצצים כשהעסק גדל הוא להמשיך ולתחזק את הקשר האישי עם הלקוחות. איזיביזי תקל עליכם לעשות זאת גם כשלא יהיה לכם הרבה זמן פנוי. זה כולל דברים פשוטים כמו הודעה אישית ביום ההולדת ותזכורות על פגישות, אבל גם למשל שליחת ניוזלטר במייל ללקוחות ספציפיים המתעניינים בנושא מסוים. איזי ביזי מאפשרת לך כבעל עסק ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוחות שלך!   

חיסכו זמן ואנרגיות

המצרך הכי נדיר שלנו כבעלי עסקים הוא הזמן. לכן יצרנו עבורכם אפשרות להפוך את מרבית הפעולות לאוטומטיות, כך שלא תצטרכו להתעסק עם ההגדרות בכל פעם מחדש. למשל, תוכלו להגדיר חזרה אוטומטית ודינמית על קמפיינים. כלומר, אחרי שהגדרתם קמפיין תוכלו לבקש שליחה חוזרת ללקוחות שונים כעבור זמן מסוים. לדוגמא תוכלו בכל חודש לשלוח הודעה למצטרפים החדשים, כל שבוע למי שביצע טיפול ספציפי בשבוע שקדם לו, ועוד ועוד.. 

שימרו על הסגנון האישי

כדי להפוך את ההודעה לאישית יותר, איזי ביזי תציע לכם ניסוח מקורי, הוספת שם הלקוח ואפשרויות נוספות. בנוסף תוכלו לנסח את ההודעה בעצמכם, ולהוסיף תמונה או קישור משלכם, כך תוכלו להעניק ללקוח תחושה של יחס אישי וגם לשמור על הסגנון הפרטי שלכם. המסרונים והמיילים אותם תשלחו ממערכת איזיביזי ישלחו מהמספר אותו תבחרו!  

התחברו ללקוח דרך האפליקציה שלנו

לשם קידום העסק שלכם אנחנו עושים שימוש בפלטפורמות שונות. כשמקשרים ביניהן התוצר הופך להיות יותר אישי לכל לקוח, ולכן יותר איכותי. שימוש באפליקציה של איזי ביזי תאפשר לכם גם יצירה קלה של תוכן, והתוצאה תהיה קידומים ומודעות אפקטיביים יותר. מידע זה כוח!

נשמע טוב? נסה אותנו. אנחנו כאן לכל שאלה.

Your Name (required)