דו"חות מפורטים וקלים להבנה

היתרון בריכוז של כל מה שהעסק צריך בתוכנה אחת, הוא שכך ניתן לקבל תמונה רחבה על כל מה שקורה בעסק. במסך הדו"חות שלנו תוכלו למצוא רמת דיוק שלא הכרתם ונתונים שלא ידעתם שקיימים. כל דו"ח מוצג לפי כמה סוגי גרפים או רשימה לבחירתכם, בצורה נוחה וברורה שתאפשר לכם להבין בדיוק מה העסק שלכם צריך.

דו"ח מקיף ומסודר לרואה החשבון

זהו אחד הפיצ'רים הכי חוסכי זמן באיזי ביזי, נגמרו ימי הניירות והחשבוניות הידניות. מעכשיו בלחיצת כפתור תוכלו להפיק את הדו"ח החודשי ולשלוח אותו במייל לרואה החשבון שלכם. אמרנו כבר שאיזיביזי זה כל מה שהעסק צריך?  

יכולת התאמה למשתמש

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים בתוכנה של איזי ביזי היא האפשרות להנגיש עבורכם בדיוק את מה שכל אחד ואחת מכם רוצה לראות, ואותו בלבד. רק בשביל התגובות ליכולת הזו היה שווה לפתח את איזיביזי. בעמוד האנליזות אתם תבחרו אילו דו"חות אתם רוצים לראות ובאיזו צורה, בזמן שאנחנו נמשיך להוסיף, לשדרג, ולעניין אתכם בנתונים. המידע כבר קיים, היכולת להבין אותו ולהסיק ממנו תובנות היא שתוביל אתכם להצלחה. 

התחברו ללקוח דרך האפליקציה שלנו

לשם קידום העסק שלכם אנחנו עושים שימוש בפלטפורמות שונות. כשמקשרים ביניהן התוצר הופך להיות יותר אישי לכל לקוח, ולכן יותר איכותי. שימוש באפליקציה של איזי ביזי תאפשר לכם גם יצירה קלה של תוכן, והתוצאה תהיה קידומים ומודעות אפקטיביים יותר. מידע זה כוח!

נשמע טוב? נסה אותנו. אנחנו כאן לכל שאלה.

Your Name (required)