קבצים רבותי, קבצים.

אין איך לברוח מזה... קבצים הם חלק מחיינו. אז לפחות שיהיו חלק נוח! איזיביזי הוסיפה לכם את היכולת לנהל את כלל קבצי הלקוח בצורה נוח ויעילה ישירות מתיק הלקוח. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לתיק הלקוח ולגרור אליו קבצים ו...זהו! בפעם הבאה שתזדקקו לקבצים, הם ימתינו שם בשבילכם!

כל לקוח והקבצים שלו!

איזי ביזי מודעת לצורך ההולך וגובר של שימוש בקבצים. החל ממסכים סרוקים, תמונות לפני ואחרי, קבצי סאונד, סרטונים ואחרים.

זו גם בדיוק הסיבה שהוספנו לכל לקוח, תיק קבצים משלו! בתיק הלקוח תוכלו לשייך לכל לקוח בדיוק את הקבצים שלו. כל שעליכם לעשות הוא לגרור את הקבצים הרלוונטים לתיק שלו! אנחנו נדאג לכל השאר...

אין צורך בקובץ מסויים יותר? סמנו ומחקו... זה כל כך פשוט!

 

אבטחה וגיבויים

איזיביזי שומרת על תעבורה מאובטחת! בדומה לכל חלקי המערכת, אנו עושים מאמצים גדולים ביותר לשמור על אבטחה מירבית ומשתמשים בכל תקני האבטחה המחמירים ביותר. ובפרט, קבצי הלקוח זמינים רק לכם ובשונה משירותי קבצים אחרים, אינם עוברים כריית מידע משום סוג.

מכירים את זה שהמחשב/טלפון מתקלקלים ואיתם כלל המידע? אז איתנו זה לא יקרה! אנחנו מגבים לכם את הקבצים כך שגם אם המחשב מתקלקל, הקבצים שמורים איתנו!

 

ספריות, תצוגה מקדימה והורדה

מכירים את זה שאתם מחפשים תמונה במחשב ולא מוצאים? שמענו את זה!
באיזיבזי לכל לקוח יש את התיקיה האישית שלו, כך תוכלו לגשת ישירות ללקוח ולהתבונן רק בקבצים שלו!

אבל לא עצרנו שם! כדי לעזור לכם לשמור על הסדר, הוספנו את היכולת ליצור תיקיות לפי איזה סדר שתרצו (טיפולים, שנים או מה שבא לכם!) וכן תצוגה מקדימה שתקל מאד במציאת תמונות אבודות.

ולקינוח, רוצים את הקובץ או התיקיה אצלכם במחשב? קדימה! לחצו על הורדה!

 

התחברו ללקוח דרך האפליקציה שלנו

לשם קידום העסק שלכם אנחנו עושים שימוש בפלטפורמות שונות. כשמקשרים ביניהן התוצר הופך להיות יותר אישי לכל לקוח, ולכן יותר איכותי. שימוש באפליקציה של איזי ביזי תאפשר לכם גם יצירה קלה של תוכן, והתוצאה תהיה קידומים ומודעות אפקטיביים יותר. מידע זה כוח!

נשמע טוב? נסה אותנו. אנחנו כאן לכל שאלה.

Your Name (required)