ניהול משאבים = סדר בעסק!

מכירים את זה שבתוך עומס של טלפונים קבעתם ללקוחה פדיקור אצל מטפלת שעושה רק מניקורים? ומה עם הפעם ההיא שלקוח הגיע לטיפול פנים והחדר כבר היה תפוס עם טיפול לייזר? אנחנו באיזיביזי מודעים לחשיבות של ניהול היומן בצורה נכונה ומדויקת וממשיכים לפתח תכונות קיימות וחדשות לשיפור המערכת בשביל להוריד מכן עומס ולייעל את תפקוד העסק. בדיוק בגלל הדוגמאות הנ"ל דאגנו לפתח פיצ'ר שלם שדואג ממש לזה!

ניהול עובדים

איזיביזי מאפשרת שיוך של טיפולים מסוימים לעובדים ספציפיים, ובכך מונעת אפשרות של טעויות ברגעי לחץ או חוסר ריכוז. העובדת עושה רק פן? מהמם! המערכת תמנע מכן לקבוע לה תורים לצבע או תספורת. הגיעה עובדת חדשה לקבלה שעדיין לא זוכרת מי עושה מה? אין שום בעיה, איזי ביזי מראש לא תאפשר לקבוע טיפולים שלא מוגדרים לאותה המטפלת! 

ניהול עמדות וחדרים

כשהיומן מלא לא תמיד קל לנו לשים לב אילו עמדות פנויות בכל רגע. כדי לא להגיע למצב בו קבענו פגישה כשאין לנו עמדה פנויה (למשל: לקבוע פדיקור כשנשארו לנו רק עמדות מניקור פנויות, או לתאם טיפול פנים כשחדר הטיפולים בכלל תפוס עם תור לשעווה), נוכל גם להגדיר טיפולים שמשוייכים לעמדות וחדרים וגם לסמן חדר כתפוס במעמד קביעת התור. 

זימון תורים

עכשיו כשאיזי ביזי מאפשרת ללקוחות לקבוע תור בעצמן ומתוך הבנה שהלקוחות לא יודעות איזו מטפלת עושה כל דבר, שיוך הטיפולים לעובדות תקף גם במערכת זימון התורים שלנו (ובאופן חכם ואוטומטי!) כך שאין אפשרות שלקוח יקבע תור למטפל שלא עושה את הטיפול הנבחר. 

התחברו ללקוח דרך האפליקציה שלנו

לשם קידום העסק שלכם אנחנו עושים שימוש בפלטפורמות שונות. כשמקשרים ביניהן התוצר הופך להיות יותר אישי לכל לקוח, ולכן יותר איכותי. שימוש באפליקציה של איזי ביזי תאפשר לכם גם יצירה קלה של תוכן, והתוצאה תהיה קידומים ומודעות אפקטיביים יותר. מידע זה כוח!

נשמע טוב? נסה אותנו. אנחנו כאן לכל שאלה.

Your Name (required)