הכל כבר בפנים 

קידום העסק, ניהול לקוחות, יומן עסקי, קופה ממוחשבת ועוד

לפני הכל, לקוחות.

צירוף לקוחות חדשים דרך SMS

אחד האתגרים ביצירת מועדון לקוחות הוא הוספת פרטי הלקוח במלואם, בצורה ידנית, כל אחד בנפרד. עם איזיביזי, לא צריך יותר להשתגע! המצאנו פטנט מקורי להוספת כל פרטי הלקוח בשליחת מסרון אחד בלבד. זה הכל, מעכשיו לא צריך להקליד כלום! 

ניהול מאגר לקוחות

בעזרת איזי ביזי ניתן לנהל את מאגר הלקוחות שלכם בדרך פשוטה ויעילה. לא זוכר טיפול שעשית ללקוח לפני שנתיים? איזיביזי תעזור לך למצוא בדיוק את הטיפול ואת כל מרכיביו. מרגיש שהלקוח לא ממש מרוצה אחרי הטיפול? איזיביזי תשלח לו משוב לאחר מספר ימים. עובד עם קבוצות של לקוחות? איזי ביזי מאפשרת לך ליצור קבוצה בעצמך, שליפה מהמאגר לקוחות בעלי מאפיינים משותפים וכעת גם שליחת קידומים ומבצעים הנמצאים במרחק קליק אחד בלבד!  

צפייה בהיסטורית הלקוח

איזי ביזי בנתה עבורכם עולם שלם הזמין מכל מכשיר בו כל הביקורים, קידומים וחשבוניות ישמרו. כל שאלה אותה תרצו לברר אודות הלקוח תוכל להיענות בקלות בעזרת המידע שמאוחסן עבורכם. בנוסף איזיביזי תצליב עבורכם נתונים ביחס לכלל הלקוחות שלכם ותאפשר לכם להפיק דוחות עדכניים והיקפיים לגבי כל מה שקורה אצלכם בעסק!  

יומן עסקי העונה על כל דרישות העסק

מעסיקים מספר עובדים? מצוין! איזי ביזי עוזרת לך לתזמן באופן מדויק את השירותים שאתם מציעים. משתמשים בעבודה בכמה חדרים? נהדר! איזיביזי תאפשר לכם לסדר את הטיפולים לפי חדרים ביעילות המקסימלית. איזי ביזי עוזרת לך לתזמן באופן מדויק את השירותים שאתם מציעים!

קופה חכמה לתשלומים וחשבוניות

מכירת מוצרים ושירותים והנפקת חשבוניות: באיזי ביזי הכל פשוט, מהיר וללא מאמץ! העסק שלך מתנהל בצורה ייחודית? אין בעיה! איזיביזי מאפשרת לכם להוסיף גם הגדרות מתקדמות למערכת כמו מרכיבים מיוחדים לטיפול, שיתוף קטגוריות ועוד. כמו כן בעזרת הקופה החכמה חידוש המלאים יהיה קל מתמיד! את החשבוניות ניתן להפיק בכל מדפסת רגילה, במדפסת קופה מיוחדת ו\או לשלוח באופן מוצפן במייל. איזי ביזי הינה תוכנה מאושרת לניהול חשבוניות במס הכנסה!

שעון נוכחות ולוח סידור עבודה

עובדיך יוכלו להכנס ולצאת ממשמרת בקלות, ולצפות בדוח שעות חודשי בעצמם. דוח שעות שבועי או חודשי יופק בלחיצת כפתור, בנוסף איזי ביזי מאפשרת הוצאת דוחות מפורטים על ביצועי העובדים, כמות המכירות, רמות ההנחה שניתנו ועוד נגזרות רבות.

התחברו ללקוח דרך האפליקציה שלנו

לשם קידום העסק שלכם אנחנו עושים שימוש בפלטפורמות שונות. כשמקשרים ביניהן התוצר הופך להיות יותר אישי לכל לקוח, ולכן יותר איכותי. שימוש באפליקציה של איזי ביזי תאפשר לכם גם יצירה קלה של תוכן, והתוצאה תהיה קידומים ומודעות אפקטיביים יותר. מידע זה כוח!

נשמע טוב? נסה אותנו. אנחנו כאן לכל שאלה.

Your Name (required)