70 שנה לעצמאות מדינת ישראל 

רבים מאיתנו שבחרו עצמאות, מוקירים את הקושי ומחבקים את השמחה

יום העצמאות מוקיר הן את הניגודיות וכן את השילוב בין החגיגה הגדולה של עצמאותנו, והכאב הגדול שקדם לה ונשאר עם רבים מאיתנו – זיכרון אלו שלחמו לקבלת עצמאותנו ואלו שלחמו ועדיין נלחמים על הישארות הסטטוס קוו. החיבור בין השניים הוא שמביא לתחושת הלאומיות החזקה שאוחזת בנו בתקופה זו של השנה.

להבדיל אלפי הבדלות, רבים מאיתנו שבחרו בדרך העצמאות, בוודאי מוקירים הן את הקושי וכן את השמחה בהיותם עצמאיים וסט השאלות והתשובות הבא אינו זר להם:
הכי טוב בהיותך עצמאי? שאתה הבוס של עצמך!
הכי קשה בהיותך עצמאי? שאתה הבוס של עצמך…

עם חגיגות העצמאות למדינה ובמסגרת קידושנו למילה איזי בצמד המילים איזי ביזי, בחרנו לשתף אתכם הפעם בארבעה טיפים במיוחד לעצמאיים:

פשטות תוביל להתפשטות!

עסק מצליח אוחז בשירות טוב ופשוט, מוצרים טובים פשוטים וכמובן תהליכי עבודה ושיווק פשוטים. בעסק שבאמת אפשר לקרוא לו מצליח הכל נראה ומתנהל בפשטות יתרה, מספיק שחלק אחד במערכת מסורבלת יזוז ממקומו בשביל שתהליך העבודה יושפע מכך ויגרום לעבודה להיות קשה ומורכבת יותר.
אם אתם רוצים שהעסק שלכם יגדל ויצמח ללא הפסקה, השיטה היא יעילות ופשטות ובעזרתן ניתן למצוא פתרונות פשוטים ונכונים לעסק שלך יותר אשר יעזרו לך לנצל את המשאבים העומדים לרשותך ביתר הצלחה.

1 לקוח קבוע = 10 לקוחות חדשים!

במסגרת מאמצנו לגדול אנו נוטים לשכוח שהשגת לקוחות חדשים היא פעולה קשה ויקרה הרבה יותר משימור לקוחותינו הקיימים. מטבע הדברים, קשה מאד לעקוב אחרי כל אחד לקוחותינו בצורה פרטית ולכן ישנן מערכות רבות שמסייעות לנו בשימור הקשר עם הלקוח. לדוגמא, באיזי ביזי ישנה מערכת קידומים המאפשרת אוטומטית לשפר משמעותית את שימור הלקוחות בעסק. כך נמצא את הלקוחות המתנדנדים שלנו (אלו שעלולים לעזוב) ולעומתם את אלו הממש טובים.

פרסום מפה לאוזן הוא הפרסום הטוב ביותר

כאמור, מרכז העסק בנוי על לקוחותינו הקבועים. אלו שחוזרים פעם אחר פעם ויתרה מכך גם מעבירים את הבשורה הלאה אל יקיריהם ומכריהם. שיטה זו מובילה להתקדמות מהירה יותר כי היא באה ממקום מאוד נכון ואמיתי בו הלקוח חווה חוויה טובה אצלך והעביר את הבשורה הלאה.
כיום עסקים מוציאים הון תועפות על פרסום במגוון פלטפורמות במקום להנות מעולם שלם של פרסום בחינם שאתם "מממנים" והוא הכי קרוב אליכם לעסק, הלקוחות הקבועים.

 

למדו להעריך את עצמכם ואת פועלכם בעסק

מערכות היחסים בחיינו בין אם אישיות או לא בדרך כלל מושפעות מהיכולת שלנו לנהל מערכת יחסים אישית אל מול עצמנו. באם אני אלמד את הדרך להתייחס אל עצמי בכבוד המגיע לי, אמצא את הגאווה בעצמי ובעסק שלי, לא אפחית לעולם בערך של עצמי ואהיה מאושרת בהצלחות שלי. ככה יראו מערכות היחסים שלי עם האנשים שמקיפים אותי בחיים. בין אם אלו מערכות יחסים אישיות (בני משפחה חברים או זוגיות) בחיי ועל אחת כמה וכמה אל מול הלקוחות והצרכנים בעסק שלי.

 

אז טוב שבחרתם בדרך העצמאות! לרובנו ייקח עוד קצת זמן עד שנחגוג את 70 שנות עצמאותנו העסקית, לבינתיים נחגוג בפעם ה-70 את עצמאות מדינת ישראל!
חג שמייח!

התחברו ללקוח דרך האפליקציה שלנו

לשם קידום העסק שלכם אנחנו עושים שימוש בפלטפורמות שונות. כשמקשרים ביניהן התוצר הופך להיות יותר אישי לכל לקוח, ולכן יותר איכותי. שימוש באפליקציה של איזי ביזי תאפשר לכם גם יצירה קלה של תוכן, והתוצאה תהיה קידומים ומודעות אפקטיביים יותר. מידע זה כוח!

נשמע טוב? נסה אותנו. אנחנו כאן לכל שאלה.

Your Name (required)