מי אנחנו?

איזיביזי היא מערכת לניהול וקידום עסקים בעולם הבריאות והיופי, המציעה שלל פתרונות ניהול וקידום במקום אחד ובקלות. החל מיומן מותאם המשלב עובדים וחדרים ואף מאפשר ללקוחות לזמן תור בעצמם, דרך קופה חכמה, טפסים דיגיטליים, שימור לקוחות, דוחות ועוד

תומר אבני

תומר אבני

מייסד ומנכ״ל

התחיל כברמן וככותב שירים למגירה, ובמקביל סיים תואר ראשון במדעי המחשב. החלום שלו הוא ליצור עולם טוב יותר בעזרת הטכנולוגיה.

twitterfacebook
דניאל בן שמעון

דניאל בן שמעון

סמנכ״ל ומנהל קשרי לקוחות

סיים גם כן תואר במדעי המחשב, אבל לא שכח גם איך משחקים כדורגל. כמו בכל תחנה בחייו, הוא כאן בשביל הזכות לעבוד עם אנשים.

twitterfacebook
עדי בקיש

עדי בקיש

שירות ותמיכה

התחילה ככותבת בלוגים סדרתית, מאז התקדמה לרשתות החברתיות שם היא חולקת יותר מדי תוך כדי בהייה ממושכת בסדרות שראתה כבר מיליון פעמים. החלום שלה הוא מנת סביח שלא נגמרת, ושלום עולמי.

twitterfacebook
גל חנינוביץ

גל חנינוביץ

שירות ותמיכה

מנהלת את העולם באמצעות הרשימות הכי מסודרות שראיתם בחיים. לומדת ניהול מערכות מידע, וכשתגדל תהיה מנכ"לית העולם החופשי

twitterfacebook

מחויבים להצלחה שלך

ההשראה לפיתוח איזיביזי הגיעה מחברים שלנו, בעלי עסקים קטנים. ראינו כמה עומס מוטל על הכתפיים שלהם, כמה תחרות יש מולם וכמה מעט שעות אור הם רואים ביום. אז החלטנו לשנות את המצב. הקדשנו את עצמנו לפיתוח תוכנה שגם תקל על הפעולות היום יומיות, גם תמנף אותן ליכולות חכמות לניהול וקידום העסק, וגם תחסוך זמן שאפשר להיות בו עם הילדים. כל פרט נלמד, תוכנן ועוצב מחדש בהתאם לצרכים של עסקים קטנים. זו הסיבה שאנחנו כל כך בטוחים שאיזי ביזי היא התוכנה הטובה בשוק לניהול עסקים קטנים ובינוניים.

אוהבים את זה!

אנחנו באמת אוהבים את מה שאנחנו עושים. החלטנו להקדיש את חיינו לכך שלכם יהיה קל יותר. בוקר בוקר אנו שואלים את עצמנו, איך נוכל לפשט יותר את תהליכי העבודה שלכם? כיצד נוכל שהלקוחות שלכם יהיו מרוצים יותר? כיצד נוכל לשקף לכם יותר על העסק שלכם ממה שאתם כבר רואים? עסקים קטנים הם המנוע האנושי והכלכלי של החברה, אנשים, ואנשים זה אנחנו.

מקשיבים

אנשים ועסקים הם כל כך שונים, לכל אחד יש את הצרכים והרצונות שלו. איזי ביזי מחבקת כל משוב, בכל זמן, מכל לקוח.

לומדים

כל משוב עוזר לנו להשתפר ולהתפתח. מכיוון שאיזי ביזי אינה מותקנת על המחשב, אלא בענן מאובטח, קל לנו לעדכן אתכם בלחיצת כפתור.

יוצרים

מבחינתנו השמיים הם הגבול, ולכן נמשיך לחפש וליצור דרכים חדשות וטובות יותר לגרום ללקוחות שלנו לחייך תמיד!

בעל עסק בעולם הבריאות והיופי?

הגרעין של איזיביזי הוא הלקוח. אם העסק שלך נבנה על לקוחות חוזרים, יש לך המון להרוויח! ממכוני יופי, מספרות, קליניקות, מרפאות ואף מתחמי טיפול וספא - כל מי ששואף גבוה, התקדמו עכשיו ל-Easybizy ותתחילו לטפח את העסק שלכם!

למד עוד

נשמע טוב? נסה אותנו. אנחנו כאן לכל שאלה.

Your Name (required)